Od 1998 roku nasza firma zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań ERP polskich firm. Jako jedni z pierwszych partnerów Compact Disc Novelity byliśmy udział w rozwoju DOS-owych CDN Klasyka FPP, KH, KP, okienkowych CDN Optima, CDN XL. Po przejęciu CDN przez Comarch w latach 2001/2002 nadal aktywnie uczestniczymy w programie partnerskim.

 


W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym firmy, które chcą zyskać przewagę  konkurencyjną muszą mieć zdolność szybkiego przyswajania się i korzystania z rozwiązań adekwatnych do rodzaju działalności i wielkości przedsiębiorstwa.  


Naszym celem jest dostarczenie klientom rozwiązań, które poprzez inteligentne wykorzystanie najnowszych technologii, otwierają nowe drogi prowadzenia biznesu i pomagają wyprzedzić konkurencję. W portfolio naszych produktów znajdą Państwo rozwiązania dla każdej firmy począwszy od przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i handlowych poprzez sieci sprzedaży detalicznej czy też biura rachunkowe, aż po mikro przedsiębiorstwa i firmy jednoosobowe. Ponadto zgodnie z ideą ERP 4.0 do naszych systemów oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań, które tworzą w pełni zintegrowany system do obsługi każdego aspektu pracy firmy.

 

 
  Innowacyjny program do fakturowania dla małych firm.
   Nowoczesny i zintegrowany program stworzony z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych dostępny także w modelu usługowym.
  Zintegrowany system ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.
  Inteligentna Platforma Biznesowa dedykowana polskim oraz zagranicznym przedsiębiorstwom handlowo-usługowym, umożliwiająca zarządzanie wieloma firmami w jednym systemie.

 

 źródło: www.comarch.pl, materiały marketingowe: COMARCH SA